Kdo jsme a co děláme ?

Jsme rodinou českou firmou zabývající se výrobou posilovacích strojů, lavic, činek a příslušenství.

Zákazníkovi nabízíme kompetní zakázkovou výrobu posilovacího stroje. Tím se rozumí výběr konstrukce podle vzorníku RAL , výběr odstínu čalounění, výběru druhu madel a dalších věcí. Nedílnou součástí je nabídka úpravy sériově vyráběných strojů dle požadavku zákazníka.

Abychom se udrželi na trhu používáme ty nejlepší dostupné materiály. Všechny konstrukce jsou výraběny z profilů o síle stěny 3 mm nebo silnější. Pohyblivé a námahné části stroje vyrábíme z nerezové oceli.

Ocelové konstrukce strojů jsou před lakovaním tryskány abychom docílí vysoké kvality nově nanešeného laku . Co se týče povrchové úpravy strojů, používáme práškové lakovaní ( Komaxit ). Nanesená prášková barva se vypálí v peci za teploty 200 °C. Tímto procesem je dosažena vysoká otěruvzdornost, tvrdost a dlouhá živostnost laku.

Zákazníkovi zajišťujeme  kompletní servis od dopravy strojů na místo , seřízení strojů a uvedení do provozu. Tím pádem nemusíte řešit dalš strarosti s dopravou a montáží.Nedílnou součástí je záruční a pozáruční sevis.

Celou výrobu držíme pevně v rukou a na kvalitě si zakládáme.